Velo garāža

Pirms vairākiem gadiem mēs atvērām “VELO GARĀŽU”, kurš bija pirmais šāda veida pakalpojums Latvijā.
Klienti to ir augsti novērtējuši un ar katru sezonu pieprasījums tikai pieaug.

Kas tad ir VELO GARĀŽA?
• VELO GARĀŽA ir speciāla velosipēdiem piemērota glabāšanas vieta, siltā un sausā, velosipēdiem draudzīgā vidē.
• VELO GARĀŽAS telpas ir apsargātas un apsildītas, tā rūpējoties par jūsu braucamrīka drošību un kvalitatīvu uzglabāšanu.
• VELO GARĀŽA darbojas no 1. oktobra līdz 31. martam. Uzglabāt var arī daļu no šī perioda.
• VELO GARĀŽAS uzglabāšanas cena par vienu velosipēdu ir 8 euro mēnesī. Ja uzglabā 3 vai vairāk velosipēdus vienlaicīgi, tad uzglabāšanas cena ir 7 euro mēnesī par katru velosipēdu.
• VELO GARĀŽA ietver velo diagnostiku (defektāciju) bez maksas.
• VELO GARĀŽAS klientiem tiek dota 20% atlaide visiem velo aksesuāriem (http://www.hawaii.lv/lv/preces/vasara/velo-aprikojums).

Kādi ir Jūsu ieguvumi? Jums nav jādomā, kur uzglabāt velosipēdu periodā, kad Jūs vairs nebraucat ar to. Velosipēds tiek glabāts tam paredzētos apstākļos (šķūnīši, pagrabi un lodžijas nav tam piemērotas un ilgstoša glabāšana apstakļos ar krasām temperatūru maiņām var bojāt velosipēda mezglus). Mēs novērtēsim velosipēda tehnisko stāvokli un par to Jūs informēsim. Ja izvēlēsieties veikt arī apkopi, pavasarī velosipēds būs gatavs braukšanai un Jums nebūs jāgaida servisa rindās. 


 

Atved velosipēdu uz Hawaii Express veikalu Biķernieku ielā 11, Rīgā. Ja Jums ir problēmas ar velosipēda atgādāšanu, mēs piedāvājam aizbraukt pakaļ. Transporta cena pēc vienošanās.

Tālr. 67543721.
E-pasts: info@hawaiiexpress.lv

#velo garāža #velo_uzglabāšana #velosipēdu_garāža #droša_vieta_velosipēdam_ziemā