Velo garāža

Velo garāža

Braukšanas sezona iet uz beigām, bet velo mājās nav vietas? Lai braucamais pārziemo VELO EXPRESS velo garāžā G. Astras ielā 3!

Kas ir VELO GARĀŽA?

Velo garāža ir speciāla velosipēdiem piemērota glabāšanas vieta VELO EXPRESS telpās G. Astras ielā 3, siltā un sausā, velosipēdiem draudzīgā vidē. Velo garāžas telpas ir apsargātas un apsildītas, tā rūpējoties par tava braucamrīka drošību un kvalitatīvu uzglabāšanu. Velo garāža darbojas no 1. oktobra līdz 31. martam. Uzglabāt var arī daļu no šī perioda. Uzglabāšanas cena par vienu velosipēdu ir 7 eiro mēnesī, bērnu velo glabāšanai piemērojama atlaide 50% apmērā. Velo garāža ietver velo diagnostiku (defektāciju) bez maksas.

Glabājot trīs velosipēdus, ceturto glabā bez maksas. Kā arī pirmie divi mēneši velo uzglabāšanai būs bez maksas, ja veiksi pie mums velo remontu vai iegādāsies aksesuārus vismaz 100 eiro vērtībā!

Kādi ir Tavi ieguvumi? Tev nav jādomā, kur uzglabāt velosipēdu periodā, kad vairs nebrauc ar to. Velosipēds tiek glabāts tam paredzētos apstākļos (šķūnīši, pagrabi un lodžijas nav tam piemērotas un ilgstoša glabāšana apstākļos ar krasām temperatūru maiņām var bojāt velosipēda mezglus). Mēs novērtēsim velosipēda tehnisko stāvokli un par to informēsim. Ja izvēlēsies veikt arī apkopi, pavasarī velosipēds būs gatavs braukšanai un Tev nebūs jāgaida servisa rindā.

Atved velosipēdu uz VELO EXPRESS veikalu Biķernieku ielā 11 vai Gunāra Astras ielā 3, Rīgā. Ja nav iespējams velosipēdu atgādāt pašam, mēs piedāvājam aizbraukt pakaļ. Transporta cena pēc vienošanās.

T: 67260250
E: astras@veloexpress.lv