Koptreniņi

Mūsu komanda ne tikai aktīvi piedalās sacensībās, bet arī trenējas. Jau vairākus gadus, katru nedēļu mēs rīkojam atvērtus koptreniņus, kur pievienoties var ikviens. Gan vasarā, gan ziemā, gan saulē, gan lietū, gan sniegā. Pārsvarā tiek braukts pa mežiem un mazākām vai lielākām takām, lielos ceļus izmantojot tikai, lai nokļūtu līdz mežam. Tāpēc tiek izmantoti kalnu (MTB) vai krosa (CX) velosipēdi, ziemā braucam arī ar resnīšiem (Fatbike).
 


Ziemas un tumšajā periodā treniņi notiek sestdienu rītos ar startu pie Hawaii Express veikala Biķernieku ielā 11. Pēc brauciena braucēji tiek sagaidīti ar karstas tējas krūzi un svaigām maizītēm no vietējās beķerejas. Jāatgūst iztērētais tak. :)


Kad vakari kļūst gaišāki, koptreniņi pārvācās uz ceturtdienu vakariem ar startu pie HE veikala.
Sacensību sezonas periodā koptreniņi pārceļas uz Siguldu (tikšanās Pilsētas svētku laukumā pie Panorāmas rata). Atsevišķos gadījumos kopteniņi tiek veikti arī pa konkrētu trasi dažādās Latvijas vietās, iepazīstoties ar aktuālās sacensību trases īpatnībām.
P.S Mēs katram nopietnākam braucējam iesakām iepazīties ar trasi, pirms brauc to sacensībās. Tas ļauj laicīgi novērtēt ne tikai trases garumu un reljefu, bet arī novērtēt bīstamākās vietas, no kurām būtu jāizvairās, kad brauc "mēli izkāris" un kad nav laika koncentrēties uz tik daudz uz to, kas būs priekšā.
 Temps ziemas periodā ir gana mierīgs, uzsvaru liekot uz ilgumu (3 - 4 stundas). Treniņu maršruts mainīgs, vienmēr cenšoties atrast jaunas un aizraujošas vietas. Tuvojoties siltākam laikam, rūk ilgums (ap 2 stundām), bet palielinās intensitāte līdz vidējai - vidēji augstai.
 


Aktuālākajai informācija par iknedēļas koptreniņiem, to vietu un laiku, var uzzināt sekojot mums Facebook lapā. Pievienojies ;)