Piegādes noteikumi

Pasūtot preci piedāvājam izvēlēties vienu no trim preces saņemšanas veidiem:

  • bezmaksas – pasūtītā prece tiek saņemta VELO EXPRESS veikalā, Rīgā, Biķernieku ielā 11.
  • ekonomiskā piegāde – pasūtītā prece tiek saņemta OMNIVA pakomātā pie kāda no Latvijas lielākajiem tirdzniecības centriem (pakomātu adreses)
  • komforta piegāde – kurjers piegādā preci uz norādīto adresē

Visos gadījumos preces piegādes laiks tiek saskaņots pasūtījuma noformēšanas laikā. Maksimālais piegādes termiņš ir līdz 7 darba dienām. Ja kāda iemesla dēļ piegādes termiņš var pārsniegt 7 darba dienas, mēs par to informēsim. Piegādes izmaksas, ja tādas tiek piemērotas, tiek pieskaitītas pie preces vērtības, veicot pasūtījumu.

Pirkumam, kura kopējā summa mazāka par 100 eiro un piegādes vieta nav VELO EXPRESS veikals, tiek piemērota piegādes maksa, atkarībā no preces saņemšanas veida. Pirkumiem, kuru kopējā vērtība lielāka par 100 eiro, izņemot velosipēdus, piegāde Latvijas teritorijā ir bez maksas.

Velosipēdu piegāde norādītajā adresē notiek, izmantojot OMNIVA kurjera pakalpojumus. Velosipēds tiek sagatavots ekspluatācijai un transportēšanas vajadzībām – iepakots kartona kastē un izņemts priekšējais rats, sēdeklis, pedāļi un noliekta stūre.

Pasūtīto preci nepieciešams izņemt 4 darba dienu laikā no brīža, kad VELO EXPRESS paziņojis, ka pasūtījums sagatavots saņemšanai.

Pirms preces pasūtīšanas lūdzam pievērst uzmanību preces pieejamībai, kas norādīta pie katras preces labajā apakšējā stūrī:Piegādes izmaksas:

 

Saņemšanas veids Preces līdz 100 euro Preces virs 100 euro Velosipēds
VE veikals Biķernieku ielā 11 bezmaksas bezmaksas bezmaksas
Omniva pakomāts S - 5,90 €
M - 6,90€
L - 7,90€
bezmaksas
bezmaksas
bezmaksas
----
Omniva kurjers
līdz 1kg 6.90€
līdz 3kg 7.90€
līdz 5kg 8.90€
līdz 30kg 19,9€
līdz 1kg 6.90€
līdz 3kg 7.90€
līdz 5kg 8.90€
līdz 30kg 19,9€
14,90 € Rīgā / 19,90 € Latvijā