Ieripo pavasarī ar jauniem DT SWISS ratiem! Pie mums: ✔️ DT SWISS ratu piedāvājums jebkurai gaumei. ✔️ Ar karbona vai alumīnīja aplocēm. ✔️ Dažādi aploku platumi un augstumi. ✔️ Rati gan sacīkstēm, gan treniņiem. ✔️ DT SWISS garantija un kvalitāte. ✔️ P

15/04/19

Ieripo pavasarī ar jauniem DT SWISS ratiem! Pie mums: ✔️ DT SWISS ratu piedāvājums jebkurai gaumei. ✔️ Ar karbona vai alumīnīja aplocēm. ✔️ Dažādi aploku platumi un augstumi. ✔️ Rati gan sacīkstēm, gan treniņiem. ✔️ DT SWISS garantija un kvalitāte. ✔️ Pasūtot sev vēlamo ratu komplektu, Tu vari izvēlēties vēlamo aploces augstumu, platumu un materiālu (alumīnijs vai karbons), kā arī bremžu veidu šosejas ratiem. Ja neesi pārliecināts, ko izvēlēties, mūsu pieredzējušie meistari palīdzēs piemeklēt pareizo modeli. ✔️ Mēs izmantojam tikai Šveices uzņēmuma DT SWISS rezerves daļas, instrumentus un tehnoloģiju. ✔️ Ratus iespējams pasūtīt piedāvājumā esošajās komplektācijās. Ratu komplekta svars ir aprēķināts, saskaitot komponentu svaru, ko norādījis ražotājs, ar precizitāti 10% robežās. ✔️ Pasūtījuma izpildes laiks 2-3 nedēļas. Veicot pasūtījumu, avansā jāiemaksā 50% no ratu cenas. Spēkā 2 gadu ražotāja garantija. Izmanto šo piedāvājumu vēl trīs nedēļas! Uzzini vairāk: https://www.hawaii.lv/lv/servisa-piedavajums #dzivevelo
Ieripo pavasarī ar jauniem DT SWISS ratiem!
Pie mums:
✔️ DT SWISS ratu piedāvājums jebkurai gaumei.
✔️ Ar karbona vai alumīnīja aplocēm.
✔️ Dažādi aploku platumi un augstumi.
✔️ Rati gan sacīkstēm, gan treniņiem.
✔️ DT SWISS garantija un kvalitāte.
✔️ Pasūtot sev vēlamo ratu komplektu, Tu vari izvēlēties vēlamo aploces augstumu, platumu un materiālu (alumīnijs vai karbons), kā arī bremžu veidu šosejas ratiem. Ja neesi pārliecināts, ko izvēlēties, mūsu pieredzējušie meistari palīdzēs piemeklēt pareizo modeli. 
✔️ Mēs izmantojam tikai Šveices uzņēmuma DT SWISS rezerves daļas, instrumentus un tehnoloģiju. 
✔️ Ratus iespējams pasūtīt piedāvājumā esošajās komplektācijās. Ratu komplekta svars ir aprēķināts, saskaitot komponentu svaru, ko norādījis ražotājs, ar precizitāti 10% robežās. 
✔️ Pasūtījuma izpildes laiks 2-3 nedēļas. Veicot pasūtījumu, avansā jāiemaksā 50% no ratu cenas. Spēkā 2 gadu ražotāja garantija.
Izmanto šo piedāvājumu vēl trīs nedēļas!
Uzzini vairāk: https://www.hawaii.lv/lv/servisa-piedavajums
#dzivevelo

Allikas: Facebook